Wykańczanie własnego mieszkania

Kupiliśmy mieszkanie przemowa jest o nowym domu, jeśli jest świeże to znaczy. miesiąc lub dwa wstecz deweloper zakończył tynki jak i również wylewki nie liczmy iż od razu zaczniemy zamalowywać! Należy poczekać aż elewacje wyschną i posadzki również nie każdy zdają sobie spośród tego sprawę a wolimy mieć tłumaczone szczegółowo zatem tak postaram się to przedstawić.
Wszystko już suche szukamy fachowców cenowo jak i również fachowo muszą nam pasować najlepiej mieć kontakt od czasu znajomych polecone ekipy. Lecz jeśli sami musimy osobiście radzić to należy rozpocząć od sufitów jeśli pragniemy mieć podwieszane z lampkami które ostatnio są szykowne powinniśmy otrzymać od takowej ekipy zdjęcia lub muszą dać namiary na osobę u której już tego rodzaju same robili może zdaje się to nie delikatne itd. Ale żeby następnie nie było płaczu radzę wszystkim zrobić w tenże sposób bo większość jedynie dużo mówi. Więc pułapy są instalacja elektryczna innymi słowy kable położone do przepływu światła (jeśli już to led -małe zużycie prądu). Radzę położyć narożniki szpachlować jak i również przetrzeć a potem pochwycić się ścianami.
Ściany jak i również sufity przetarte więc gruntowanie całości ale nie trzeba używać taniego gruntu na temat dziwnych nazwach tylko stwierdzone marki bo po przemalowaniu wyjdą nam dziwne kropki na ścianach. Należy odczekać dzień żeby grunt związał i wysechł nazajutrz malujemy całość na biało jak i również kolejnego dnia fachowcy muszą sięgnąć po oświetlenie halogen żarówka i całość szpachlowanych ścian przejrzeć i potencjalne nie równości poprawić szpachlą robi się to na malowaniu na biało ponieważ po prostu dobrze można dojrzeć wszystko jeśli ktoś stanie się chciał to pominąć przetestuj to sam/sama z odstępie 5 cm od elewacje oświetl żarówką ścianę ujrzycie ile jest dziurek i tak dalej.
Oznacza to że nie zaakceptować będziecie mieli ładnej przestrzeni ja osobiście robiłem tak zwanym. Poprawki dwa razy aby było ładnie, po poprawkach przecieramy papierem ściernym. Zostawiamy ściany i wykańczamy posadzki ściany kończymy później by w trakcie kładzenia np. paneli nie uszkodzić świeżej nawierzchni. Płytki w potraw i korytarzu układamy według wcześniejszym zagruntowaniu posadzki jak i również ścian w kuchni najładniej wyglądają płytki dużego zakresu wąska fuga, ale to już wedle waszego stylu.
Ogólnie należy mieć na uwadze to żeby płytkarz nie wstawiał zbyt wąskich kawałków to znaczy. mniej niż 30% długości płytki bo potem nie zaakceptować wygląda to estetycznie. Łazienkę należy wykończyć na krańcu żeby pracownicy jej nie zaakceptować zniszczyli przy myciu programów.
Odnośnie do łazienki to kanty muszą dobrze dopasowane to znaczy. fachowiec powinien ładnie gryzie zeszlifować najlepiej na stoliku wodnym pod ukosem fugi muszą równe i na przeciągnięciu dłonią po fugach nie wolno nam zahaczać dłonią na temat brzegi innych płytek. W zakończenie sylikon niby proste ale proszę zwrócić atencję na rogi żeby był równo położony i nie zaakceptować było ubytków. Zbliżamy się do końca panele stawiamy na podkładach gąbkowych, powinno się zostawić na około pokoje luz do ściany blisko 1cm nie mogą okazać się na styk bo wysadzi wam podłogę i pofaluje. To jeśli chodzi na temat podstawowe zagadnienia jest wiele więcej zasad wykańczania jak i również remontów ale niepodobna przedstawić wszystkiego, dużo wychodzi przy trakcie. Pamiętajcie najważniejsze to sprawdzić fachowców i tworzyć wszystko w dobrej sekwencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *